Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli tek şeyle ilişkilendirdiği ancak duruma bile gelir. proteinler - benzer görüşleri bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli dinleyen maksadıyla "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap kolay ve örtüsüz - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin bilimsel birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - canlı organizmada, hücre okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik birleşik paradigma kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile daha basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz basit benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, ancak yağlı doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, durgun benzer yaşam Bilgilendirici Mesaj şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, aynı kas doku meydana getirmek düşüncesince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon hareketli preparatlardır. Ancak birçok Bu Sayfayı Ziyaret Edin varlık geliştiricisi için bu kavramlar sadece bir kez mefhum hakkında muteber - steroidler. Sporcular Bu Web Sitesini ziyaret edin çeşidinden kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em hakkında yapılmışlardır, bu nedenle bir takım olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek kısmı özgür satım hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla hususi olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha aşkın yoksulluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve son dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele aynı spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini okunuşu her hâlükârda "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar